...

Už vám odzneli svadobné zvony a povedali ste si svoje „áno“?  Teraz je čas na medové týždne, kde si užijete jeden druhého naplno bez práce, kamarátov a známych.

Medové týždne sú len o vás dvoch. Otázka je kam sa vybrať? Zostavili sme pre vás top 10 destinácií, ktoré sú ako stvorené na svadobnú cestu.

Maldivy

Toto miesto tvorené 1200 ostrovmi je hotový raj na zemi. Je  ako stvorené pre páry, ktoré zbožňujú biele piesočnaté pláže a azúrovú vodu, budete sa cítiť ako v skutočnom raji.

Paríž

V našom rebríčku samozrejme nesmie chýbať jedno z najromantickejších miest sveta – Paríž. Je vhodný pre páry, ktoré chcú ísť za romantickým čarom tohoto mesta, pre páry, ktoré obľubujú kultúru, pamiatky, dobré vínka a syry.

Bora Bora

Toto miesto ponúka absolútne súkromie novomanželom. Sem prídete uniknúť od reality a starostí bežného života. Tento raj láka každého svojou nedotknuteľnosťou a dokonalosťou.

Prechádzky kľudnými dedinkami, relax v polynézskych kúpeľoch a aktívny oddych pri šnorchlovaní, toto všetko môžete prežiť so svojou polovičkou na Bora Bora.

Talianske Alpy

Ak ste milovníci prírody a chcete si užiť dobrodružstvo, tak práve Talianske  Alpy sú pre vás ako stvorené na svadobnú cestu.

Táto voľba bude možno prekvapením pre vašich blízkych, ak svadobné šaty vymeníte za turistickú výbavu, ale vy musíte vedieť, kde si užijete svoje medové týždne najlepšie, a či sú hory pre vás tým správnym miestom pre vás.

Aruba

Tak toto je ostrov ako z rozprávky. Nachádza sa v južnom Karibiku. Keďže je to malý ostrov, tak si môžete užiť so svojou polovičkou súkromie a pokoj na dlhých bielych plážach s krásnym podmorským svetom.

Svätá Lucia

Už deväťkrát sa stal tento ostrov v Karibiku najlepšou destináciou na medové týždne. Na tomto ostrove sa okrem krásnych pláží môžete vybrať aj na mnoho poznávacích výletov.

Seychely

Súostrovie Seychely je ako stvorené na luxusnú svadobnú cestu. Tropické podnebie je zárukou pekného a horúceho počasia. Táto destinácia si pred pár rokmi vyslúžila ocenenie World Travel v kategórii najlepšia destinácia na medové týždne.

Maurícius

Dokonalé fotogenické miesto pre vaše medové týždne. Čo všetko si môžete užiť na tomto ostrove?

Čaká na vás tropická príroda, tyrkysovo modré lagúny a zátoky, vyhasnutá sopka, vodopády, pláže s bielym pieskom a podmorské útesy plné života.

Barbados

Karibik je jednoducho dokonalý na svadobnú cestu, potvrdzuje to aj ďalší ostrov – Barbados. Tu si príde na svoje naozaj každý. Barbados je kombinácia krásnych pláží, histórie a turistických lokalít.

Jamajka

Mnohí poznáte Jamajku ako ostrov plný spevu, afrických farieb a rastamanov, mali by ste vedieť, že ide o jeden z najkrajších ostrovov v Karibiku. Je vhodná najmä pre páry, ktoré milujú vysoké teploty, exotiku a hlavne nádherné pláže a priezračné more.

Toto je náš výber top 10 miest na svadobnú cestu v mene eventovej reštaurácii Victoria, je to však na vás či ste sa aj vy našli v niektorom z miest z nášho výberu. Ak áno, neodkladajte svadobnú cestu na neskôr, verte, že už sa tam nedostanete alebo to už ani jeden z vás nebude vnímať ako medové týždne. Užite si svadobnú cestu čo najbližšie od vašej svadby a začnite veľkolepo začiatok vášho spoločného života.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.