...

Náš príbeh

„Vezmeš si ma?“ táto veta zmení život nejednému páru. Zmenila život aj mne a môjmu manželovi. Plánovanie svadby, zháňanie DJ-a, fotografa, kameramana…a to najdôležitejšie svadobná sála. Vtedy to celé začalo. Trnava je naším rodným mestom. Ako prvé sme začali zháňať sálu v Trnave, prešli sme si všetky zaužívané reštaurácie, kde má svadbu väčšina neviest z Trnavy. Všetko však malo nejaký háčik. Jednoducho, nebolo to podľa našich predstáv. Chceli sme jednoduchý, čistý, krásny a neutrálny priestor. Taký sme však v Trnave nemohli nájsť. Vtedy sa v nás zrodila myšlienka, vytvoriť takýto priestor pre budúce nevesty. Dni a noci plné myšlienok ako spraviť všetko tak, aby to bolo krásne, aby sa u nás naši zákazníci cítili dobre, a aby dostali služby na úrovni. Presne rok po našej svadbe sa zrodila Victoria, prvá eventová reštaurácia v Trnave. 

Prečo práve Victoria? Pretože victoria = víťazstvo, a to rozhodne pre nás naša Victoria znamená. Obaja sme v nej nechali kus seba, kus našich sŕdc a hlavne množstvo času, ale všetko sme robili s láskou.Victoria je presne tá krásna, neutrálna, zároveň jednoduchá a čistá svadobná sála s detským ihriskom a terasami v centre Trnavy. Sústredíme sa presne na váš veľký deň. Vašu svadbu, rodinnú alebo firemnú akciu vám ušijeme na mieru. Snažíme sa splniť aj tie najtajnejšie priania našich zákazníkov a spraviť tak váš veľký deň D nezabudnuteľným a dokonalým.

Kladieme dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a na chutné jedlo. Mnohí sa nás pýtajú prečo nie je Victoria dennou reštauráciou, odpoveď je jednoduchá. Chceme sa naplno sústrediť na vaše významné udalosti a spraviť maximum pre vašu spokojnosť. Ďalšou dôležitou vecou, prečo je Victoria otvorená iba na objednávku je práve to, aby si zachovala svoju krásu a čistotu.

Ľuboš Velšic a Lucia Velšicová

Otvorenie reštaurácie

Našu Victoriu, prvú eventovú reštauráciu v Trnave sme oficiálne otvorili 21. 12. 2018. Počas celého večera sme mali pripravený zaujímavý program. Moderátorom nášho veľkého dňa bol Martin Šmahel. Postaral sa o skvelú atmosféru a náladu.

Špeciálnym hudobným hosťom bol slovenský spevák Robo Papp, ktorý nám spolu so svojou kapelou spieval počas večera. O tanečné vystúpenie sa postarali dievčatá z tanečnej skupiny 2Dance z Trnavy. Nechýbalo ani zábavné fotenie s Funny Fotobox. Hostia mali fotky vytlačené ze pár sekúnd, a tak si mohli domov so sebou odniesť krásnu spomienku v podobe zábavnej fotky s našimi špeciálnymi hosťami.

Počas celého večera vládla skvelá atmosféra. Naši hostia mali možnosť sa s účinkujúcimi porozprávať dokonca aj odfotiť sa. Skvele sme sa bavili až do neskorej noci. Na záver Martin Šmahel slávnostne rozkrojil našu tortu a každý kto chcel ochutnať z torty, dostal kúsok práve od moderátora Martina Šmahela. 

Recenzie od našich
zákazníkov

{

Kontaktujte nás!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.