...

Victoria nie len svadobná sála Trnava Vám prináša zopár tipov

  • Prvý dojem – Láska na prvý pohľad. Niekto v ňu verí, iný nie. Avšak pri výbere sály je veľmi dôležitý prvý dojem. Mali by ste si miesto pre vašu svadobnú hostinu obľúbiť, malo by sa vám páčiť a vzbudiť vo vás dojem, že je pre vás a vašu polovičku to pravé. Bude to predsa miesto, kde oslávite vstup do manželstva
  • Milý a ochotný personál – Ďalšou dôležitou súčasťou sály je taktiež personál, ktorý sa bude o vás starať počas celého dňa a večera. Mal by byť milý, ochotný, usmievavý a spraviť pre vás to, čo si želáte.
  • Chutné jedlo – Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok. Neodmysliteľnou súčasťou svadby je aj svadobné menu, ktoré by malo byť pripravené s láskou a z chutných surovín. Samozrejme svadobná polievka musí byť výnimočná a musí chutiť inak, ako tie v bežný deň v reštauráciách.
  • Terasa – Na každej svadbe sa po dobrom tanečnom kole každý rád vyvetrá na čerstvom vzduchu, preto by mala mať správna sála k dispozícii terasu, kde si svadobčania môžu oddýchnuť od hlasnej hudby na čerstvom vzduchu. Samozrejme musíme myslieť aj na tých, ktorí si radi zapália cigaretku, a tak tiež využijú túto terasu po svojom.
  • Detské ihrisko – Nesmieme zabudnúť ani na našich najmenších hostí. Miesto pre deti, kde sa zabavia a vybláznia by tiež nemalo chýbať. Detské ihrisko alebo detský kútik tak poteší naše malé ratolesti.
  • Tanečný parket – Miesto na tanečný parket by malo byť tiež vyhradené, nakoľko sa na tomto miesto odohrá nejeden dôležitý okamih počas svadobného dňa. Patrí tam práve prvý novomanželský tanec alebo čepčenie nevesty.
  • Jednoduchosť – V jednoduchosti je krása. Sála by mala byť zariadená v neutrálnom a jednoduchom štýle, pretože každá nevesta si tak vie vybrať výzdobu stolov podľa svojho vkusu a všetko sa tak krásne zladí.
  • Recenzie –  V dnešnej dobe internetu ľudia radi hodnotia obľúbené alebo naopak neobľúbené miesta, obzvlášť tí nespokojní, preto si určite pozrite hodnotenie na ich webových a facebookových stránkach, kde mnohí zákazníci hovoria o svojej skúsenosti na vlastnej koži.

Ak hľadáte takéto miesto na svadobnú hostinu v Trnave, tak Victoria event restaurant sála Trnava je to pravé miesto. Je zameraná práve na výnimočné životné udalosti, ktoré chce každý osláviť nezabudnuteľne. Ak sa chcete presvedčiť na vlastné oči, dohodnite si nezáväzné stretnutie s milými a ochotnými majiteľmi tejto reštaurácie a zistite tak viac informácii o chode tejto reštaurácie. Skontaktovať sa s nimi môžete na tel. čísle 0905 334 123 alebo na facebooku.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.