...

Svadba sa blíži a vy ešte stále nemáte vybratú pieseň na váš prvý tanec? Máme pre vás malého pomocníka, tu je 10 najkrajších svadobných piesní. Môžu byť aj pre vás peknou inšpiráciou, a práve vy budete so svojím snúbencom tancovať na jednu z nich.

Kristína – Navždy

Každý chce, aby láska trvala navždy. Presne tak, ako to spieva aj Kristína v tejto piesni. Nie je nič krajšie, ako keď si to zaspievate hneď na začiatku vašej spoločnej cesty životom.

Ed Sheeran – Perfect

Táto pieseň sa stala hitom svadobnej sezóny 2018 a patrí medzi najkrajšie a zároveň najžiadanejšie svadobné piesne. Stala sa najhranejšou skladbou na prvý spoločný tanec.

Christina Perri – A thousand years

Pieseň je romantická, pomalá, speváčka má príjemný hlas, kombinácia klavíra a huslí je v tejto piesni priam očarujúca. A určite sa nájde ďalších tisíc dôvodov, prečo si vybrať práve túto pieseň. Práve túto pieseň môžete poznať aj zo známeho filmu Twilight.

Dana Glover – It is you (I have loved)

Túto pieseň môžete poznať z filmu Shrek. Ak si ju vyberiete, aj váš tanec bude určite ako z jednej rozprávky. Je hlavne pre tých, ktorí si chcú zatancovať svoj prvý tanec na waltz.

Sám sebou – V šťastní aj nešťastí

Táto pieseň bola založená pre textára tejto kapely. Bola odspievaná na jeho svadbe a pre veľký úspech u ľudí sa kapela rozhodla túto pieseň vydať aj pre verejnosť. Stal sa z nej jeden zo svadobných hitov.

Shania Twain – From this moment on

Napadlo by vám niekedy, že takýto love song môže vzniknúť aj počas futbalového zápasu? Tak presne táto pieseň je toho dôkazom. Speváčka Shania Twain počas zápasu v Taliansku, na ktorý ju zobral jej manžel, začala písať túto pieseň, nakoľko hre nerozumela, a ani nevedela ako a z tejto piesni sa stal svetový hit nie len na svadobných hostinách.

Zuzana Smatanová – V dobrom aj v zlom

Aj v repertoári Zuzany Smatanovej sa nachádza krásna svadobná pieseň. Názov piesne prezrádza, že by ste mali pri sebe stáť v dobrom aj v zlom. Presne tak, ako si to v svadobný deň sľúbite pred oltárom. Je krásnou piesňou na prvý spoločný tanec.

Ján a František Nedvedovi – Skládanka

Táto krásna pomalá česká pieseň od súrodencov Jána a Františka Nedvedových je takisto veľmi dobrým výberom na váš prvý spoločný svadobný tanec.

Paľo Habera – Lovesong

Aj by ste na svadobný tanec pomysleli na piesne od Paľa Haberu, určite je tou vhodnou piesňou práve Lovesong. Samotný názov prezrádza, že ide o pieseň plnú lásky.

Elvis Presley – Can’t help falling in love

Aj keď ide o staršiu pieseň, medzi nevestami je stále veľmi obľúbená. Táto krásna balada od kráľa rockenrollu odznela už na veľa svadbách a svoju úlohu ešte ani zďaleka neskončila.

Toto je rebríček top 10 najkrajších svadobných piesní, ktorý sme pre vás vytvorili v mene prvej eventovej reštaurácie Victoria v Trnave. Možno práve vy budete tancovať svadobný tanec na jednu z týchto piesní priamo v našej svadobnej sále.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.